Leden 2011

The sky has never been a limit

30. ledna 2011 v 19:29 | Karol
Nedělní večer.. Celé dopoledne jsem prospala a celé odpoledne jsem strávila nakupováním v Praze. Byla jsem tam s kámoškou, která je hubená jako proutek. Pomatuju si když jsem byla malá a jenom málokdo byl hubenější než já, a teď tohle. Každý na koho jsem se podívala měl úžasnou postavu, jenom já ne. Vážně už do tý Prahy nemůžu dokud nezhubnu!! koupila jsem si kabát a kecky, který jsem v létě roztrhala, tak tyhle pěkně schovám do skříně a nechám je na další léto. Zítra nebo někdy je vyfotím a ten kabát taky ale dneska už je tma. 
  Zítra mám taneční, už se zase vidím jak budu stát před zrcadlem a nebudu vědět co na sebe, protože ve všem vypadám tlustá. co vypadám.. já jsem! Od zítřka až do neděle jsem si napsala dietu (TADY) takže zítra musím jít na nákup pro musli :D..ale to už se mě ta hubená ptala jestli s ní půjdu na kebab. Vůbec mě nenapadalo jak se z toho vymluvit (jestli  vy máte nějaký osvědčený výmluvy tak sem s nima :)) no a tak sem řekla že mám doučování z matiky. Načež řekla že si ten kebab mužem vzít sebou.. Nevím jak to  udělám, ale kebab do mě už nikdo nenarve!!! Tenhle týden to prostě vydržím jinak už fakt nevím.
  A tu letenku do Londýna samozřejmě ještě nemám, protože soused, kterýho jsem poprosila  aby to zaplatil kartou, protože já to neumim, vlastně tu kartu ani nemám, tak to neudělal (jako všechno o co ho poprosím) takže jestli už potom nebude nic volnýho tak tam asi poplavu nebo nevim. Jsem naštvaná a ještě do toho jsem tlustá no to je paráda, nevim co by se ještě mohlo stát :D 
Fotka je někdy z prázdnin :\\


Inspiration 2

29. ledna 2011 v 19:25 | Karol |  INSPIRATION
Tumblr_lcn4hm4d0r1qcd98fo1_500_large

Tonight we are gonna fight

29. ledna 2011 v 12:05 | Karol
Ahoj :) Tak jak vám jde hubnutí? já se probudila asi ve 4 ráno a nějak mi nešlo znova usnout, tak jsem si řekla že si dám snídani (:D) nevím jesti je to dobře nebo špatně, že jsem jedla ve 4 ale je mi to celkem jedno. Byly to dva rohlíky a 4 plátky sýra + 1 plátek šunky. Po probuzení už jsem samozřejmě nic nejedla a čeká mě až oběd - pár kousků kuřecího masa se zeleninou. 
  Dneska mám relaxační dopoledne, nalakovala jsem si nehty a teď už se věnuju jenom poslouchání The who. Odpoledne budu muset kouknout na učení a asi jít i uklidit k nám do firmy - brigáda. Protože zítra jedu do Prahy takže nebudu mít na nic čas. Nejradši bych s tím vším sekla a jen se válela, ale to bych zase dopadla! Jinak dneska konečně jdu pro tu letenku takže se nemůžu dočkat :)
thechange.blog.cz
thechange.blog.cz
a ty slavné nehty :D

Dieta na týden 31.1-6.2 2011

29. ledna 2011 v 11:56 | Karol |  FOOD
Hledala jsem na netu různé diety a potom jsem našla jednu, který odpovídá i tomu co jím - jsem totiž hrozně vybíravá. Upravila jsem si jí podle sebe, protože nesnídám - nemám vůbec čas. Vstávám v pět a spěchám do školy kde sedím někdy až do 16:30. Takže se nedivte když u dnů chybí i oběd, mě to tak stačí.


Pondělí
Oběd:
miska celozrnných cereálií s mlékem
Večeře:
Jablko

Úterý
Oběd:
krajíc celozrnného chleba, tvarohová pomazánka, paprika
Svačina:
Dvě lžíce cereálií
Večeře:
banán, bílý jogurt s vlákninou

Středa
Svačina:
krájená zelenina, 5 plátků kuřecí šunky
Večeře:
3 plátky sýra

Čtvrtek
Večeře:
Müsli ovocné s vyšším obsahem vlákniny, bez přidaného cukru, bílý jogurt polotučný
Svačina:
1 Jablko

Pátek
Oběd:
celozrnný rohlík, rama s vlákninou, paprika
Svačina:
Müsli tyčka
Večeře:
Jogurt

Sobota
Snídaně:
Ovocná miska (Jablko, banán, kiwi, mandarinka)
Oběd:
2 malé celozrnné rohlíky, rama s vlákninou, plátky papriky
Večeře:
Miska ořechů, krajíc celozrnného chleba

Neděle
Snídaně:
Dva celozrnné toastové chleby a 2 plátky sýra
Oběd:
(malá porce toho co mamka uvaří)
Večeře:
mandarinka, miska míchaných müsli

Rachel Lynch

29. ledna 2011 v 11:44 | Karol |  INSPIRATION
Modelka a herečka žijící v Chicago je pro mě jedna z největších inspirací...Napsala knížku Milk and bones (the perfect bed time story) a její oficiální stránky jsou www.velvetcigarette.com

Favorite pages

29. ledna 2011 v 11:38 | Karol |  FAVORITE PAGES
OBLÍBENÉ BLOGY


UŽITEČNÉ ODKAZY
http://myfitnesspal.com - zápisník všeho pro všechny co se snaží zhubnout
http://jumpingstudio.cz - kam chodím na jumping
http://nutrition.about.com/library/blwatercalculator.htm - kolik litrů vody by si měla vypít?
http://www.losertown.org/eats/cal.php - kolik váhy zhubneš když budeš jíst __ kalorií za den?
http://www.unitconversion.org - přepočítávač KJ na Cal

It's ok, I'll fight alone

28. ledna 2011 v 21:23 | Karol
thechange.blog.cz

Zdravím..
Dneska to vypadalo hodně nadějně, vlastně jsem až do 14:00 snědla jen jeden rohlík. Potom s menší porcí těstovin už to bylo horší, ale pořád to je jeden z těch lepších dnů. Do večera už samozřejmě jen čaj nebo minerálku. Vím že ty slazený pití jsou hrozný, ale borůvkové mattonky se nevzdám nikdy! to už se radši vzdám večeře - jako dneska.
Zítra jdu do cestovky zaplatit letenku do Londýna, kam letím navštívit jednu známou, asi za měsíc. Nemůžu si to nechat ujít, protože mi Londýn hrozně moc chybí a taky se strašně těším na nákupy. Což je vlastně důvod proč se snažím zhubnout. Asi bych nepřežila fakt že se do něčeho nevejdu až si to budu chtít koupit!! 
Jinak jsem celý nudný dnešek prospala a musím říct že je to vážně jedna z nejlepších věcí jak zahnat chuť k jídlu, protože když přes den usnu vyhrabu se až pozdě večer a to už se mi jíst nechce.
Teď si dám asi horkou vanu a budu relaxovat, asi jsem blázen ale ještě se plánuju podívat na něco do školy. Nemám totiž vůbec co dělat.. ZRUŠILA JSEM SI FACEBOOK (:D) a řekla jsem si že dokud nezhubnu tak ho nezaložím.  Takže proto mám teď asi o dvě hodiny více času, který chci věnovat blogu, uklízení pokoje a bohužel i učení se. Vlastně skoro všemu kromě jídla! jídlo je pro mě jenom velká ztráta času! Chci se naučit jíst jenom věci které nezbytně potřebuju a vykašlat se na nějaký čokoládky a lízátka. 

+ Našla jsem stránku (je teda v angličtině) která vám zadarmo hlídá dietu, můžete tam zapsat co jste za den snědli a nebo jak jste posilovali a samo vám to vypočítá kolik kalorií jste zhubli a kolik vám chybí do vaší ideální váhy. Taky to počítá kdy budete mít vaší ideální váhu pokud se budete držet, což mi přijde hodně inspirující. Určitě se koukněte, www.myfitnesspal.com

Váha: pořád 55 (co taky čekám když sem snědla ty těstoviny!)
kaktus
Ani nevim proč ale dneska jak svítilo to sluníčko, tak jsem měla potřebu vám vyfotit náš kaktus :D

thechange.blog.cz
thechange.blog.cz

Inspiration 1

28. ledna 2011 v 21:22 | Karol |  INSPIRATION
Tak moc bych chtěla být jako ony..

Tumblr_lai3chwmfc1qac9fmo1_500_large

Statistika (27.1 2011)

28. ledna 2011 v 20:00 | Karol |  STATS
Věk: 16
Výška: 170 cm
Váha: 58 Kg (22.1 2012)
BMI: 20.1
BMR: 1449 kcal

PRAVIDLA:
- nenakupovat ve školí kantýně
- nepít slazené pití
- nejíst pizzu, fast food, kebab
- zapisovat jídelníčky
- cvičit 5x týdně a 2x týdně joga

CÍLE:
- mít 46 Kg
- být ohebná a zpěvněná

HLAVNÍ DŮVODY PROČ HUBNU:
- můj vlastní pocit štěstí
- okolí, nemůžu se přenýst přes to, když mě někdo třeba náhodně vyfotí a já pak vidim ty špeky.
- ozkoušení mé silné vůle

I had a dream I was skinny, but then I woke up..

27. ledna 2011 v 20:31 | Karol
Jmenuju se Karolína a chci zhubnout.
Nesnáším úvody a stejně ani nemám o čem psát.. už jsem v minulosti sledovala hodně blogů holek které hubnou a drží diety a hrozně moc mě to inspirovalo a založila jsem si tenhle vlastní blog. 
  Dneska jsem slavila a když jsem se tak válela v té pohodlné měkké sedačce a pila horkou čokoládu tak mě napadlo, že bych to chtěla změnit. s těmi ošklivými 55 Kg prostě musím něco udělat..
Takže ode dneška za měsíc zhubnu na 50! prostě musím!! budu sem dávat průběžně jídelníčky :)
Keep fightin' 
thechange.blog.cz

thechange.blog.cz

Dneska ráno :\