It's ok, I'll fight alone

28. ledna 2011 v 21:23 | Karol
thechange.blog.cz

Zdravím..
Dneska to vypadalo hodně nadějně, vlastně jsem až do 14:00 snědla jen jeden rohlík. Potom s menší porcí těstovin už to bylo horší, ale pořád to je jeden z těch lepších dnů. Do večera už samozřejmě jen čaj nebo minerálku. Vím že ty slazený pití jsou hrozný, ale borůvkové mattonky se nevzdám nikdy! to už se radši vzdám večeře - jako dneska.
Zítra jdu do cestovky zaplatit letenku do Londýna, kam letím navštívit jednu známou, asi za měsíc. Nemůžu si to nechat ujít, protože mi Londýn hrozně moc chybí a taky se strašně těším na nákupy. Což je vlastně důvod proč se snažím zhubnout. Asi bych nepřežila fakt že se do něčeho nevejdu až si to budu chtít koupit!! 
Jinak jsem celý nudný dnešek prospala a musím říct že je to vážně jedna z nejlepších věcí jak zahnat chuť k jídlu, protože když přes den usnu vyhrabu se až pozdě večer a to už se mi jíst nechce.
Teď si dám asi horkou vanu a budu relaxovat, asi jsem blázen ale ještě se plánuju podívat na něco do školy. Nemám totiž vůbec co dělat.. ZRUŠILA JSEM SI FACEBOOK (:D) a řekla jsem si že dokud nezhubnu tak ho nezaložím.  Takže proto mám teď asi o dvě hodiny více času, který chci věnovat blogu, uklízení pokoje a bohužel i učení se. Vlastně skoro všemu kromě jídla! jídlo je pro mě jenom velká ztráta času! Chci se naučit jíst jenom věci které nezbytně potřebuju a vykašlat se na nějaký čokoládky a lízátka. 

+ Našla jsem stránku (je teda v angličtině) která vám zadarmo hlídá dietu, můžete tam zapsat co jste za den snědli a nebo jak jste posilovali a samo vám to vypočítá kolik kalorií jste zhubli a kolik vám chybí do vaší ideální váhy. Taky to počítá kdy budete mít vaší ideální váhu pokud se budete držet, což mi přijde hodně inspirující. Určitě se koukněte, www.myfitnesspal.com

Váha: pořád 55 (co taky čekám když sem snědla ty těstoviny!)
kaktus
Ani nevim proč ale dneska jak svítilo to sluníčko, tak jsem měla potřebu vám vyfotit náš kaktus :D

thechange.blog.cz
thechange.blog.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.