Den 0

5. února 2011 v 20:57 | Karol
Úplně zbytečný den, jeden z nejzbytečnějších v tomto roce. Možná dokonce i jeden z nejzbytečnějších dnů vůbec. Začalo to ránem, když jsem si založila facebook a napsalo mi zase spousta lidí, kteří mi akorát rozhodili náladu.
Pokračovalo to obědem který se rovnal pár krajícům celozrnného chleba a ramy (což vubec neni dobrý) a zakončila jsem to večeří kuřecího masa s chlebem a zrušením facebooku. Štve mě jídlo, štvu sama sebe. Nakonec jsem se šla projít abych si zbytečnost dneška urovnala v hlavě, a došlo mi že víc pokazit to už asi ani nešlo. 
Takže zítra držím hladovku. Nejsem nějaký hladovkový profík, a proto jsem zvědavá jak to vydržím, ale vydržím! v pondělí mám prodlouženou, a trochu zalezlý břicho mi vůbec neuškodí. a od pondělí začnu s nějakou dietou nebo tak, ještě to rozmyslím.  Můj problém je - že si vubec nedovedu vytvořit nějakej řád nebo jídelníček toho co budu jíst. Když pak improvizuju, sežeru všechno co najdu. HNUS

+ má milovaná Rachel vytvořila inspirující video, miluju nejen její postavu a styl ale i tu písničku.
 


Komentáře

1 Silver Silver | Web | 6. února 2011 v 7:37 | Reagovat

Přesně, možná je to tím, že já se na diskotékách vyrřádila už od 13-ti a stačilo :)
Jinak já měla včera den taky na nic, tak držim palce, ať se ti hladovka povede, ale jeden den stačí,jo??:)) Já se pořád snažim najít nějakej kompromis, abych jedla, ale zdravě a tím i hubla, ale moc to neumim, musim na sobě ještě hodně pracovat:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.